Skip to content

Wytyczne Covid-19

W związku z pandemią Covid - 19 publikujemy informacje związane z zachowaniem bezpieczeństwa na terenie naszej szkoły zgodne z wytycznymi MEN i GIS.

Obowiązek Dyrektora Szkoły o informowaniu o zakażeniu wirusem SRS COV-2 do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ikona%20kwadratowa%20apel.png

Apel A4 2 stronny.pdf (kuratorium.lublin.pl)

Wytyczne_MEiN_MZ_i_GIS_od 1 września 2021(kuratorium.lublin.pl)

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SNOPKOWIE

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Materiały edukacyjne Ministerstwo Zdrowia na temat bezpieczeństwa epidemicznego i zasad odbywania kwarantanny w związku z koronawirusem:
Plakat ogólny
Plakat zasady kwarantanny
Plakat kwarantanna
Plakat rozkładówka

DZIAŁANIA INFORMACYJNO-EDUKACYJNE DOTYCZĄCE SZCZEPIEŃ DZIECI I MŁODZIEŻY
Zaproszenie dla rodziców na spotkanie informacyjne dotyczące szczepień dzieci i młodzieży, które odbędzie się w formie on-line 22 września 2021 r. o godz.16.

LINK DO SPOTKANIA

Debata na temat szczepień, która odbyła się podczas pikniku prozdrowotnego w Lublinie

LINK DO DEBATY

Materiały przygotowane po wideokonferencji, która odbyła się 22 września 2021 roku. Informacje dotyczące szczepień opracowała pani prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska - wirusolog, zaś odpowiedzi na pytania z zakresu funkcjonowania szkół przygotował Lubelski Kurator Oświaty.

Kampania #SzczepimySię
Pokonanie pandemii koronawirusa to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań. Zachęcamy do korzystania z materiałów promocyjnych kampanii #SzczepimySię. Znajdują się wśród nich spoty promocyjne, materiały graficzne, animacje oraz wypowiedzi ekspertów. Wiele ciekawych materiałów znajdziecie na stronach:
- www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow,
- gov.pl/szczepimysie,

Szczepienie dzieci

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz Minister Zdrowia Adam Niedzielski skierowali do rodziców i opiekunów wspólny list dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. W liście ministrowie informują o rekomendacji Europejskiej Agencji Leków dotyczącej szczepień w tej grupie wiekowej. Przytaczają także dane świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych. Informacje zawarte w liście mają pomóc rodzicom i opiekunom w podjęciu świadomej i odpowiedzialnej decyzji dotyczącej szczepień dzieci w wieku 5-11 lat.


Skip to content