Skip to content

Rozbudowa szkoły ;-)

Kochani Rodzice, Uczniowie!

W tych niestety trudnych okolicznościach z jakimi już od ponad miesiąca się mierzymy, chcemy podzielić się z Wami niesamowitą wiadomością – od 15 kwietnia rozpoczęła się długo oczekiwana rozbudowa naszej szkoły. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu władz i pracowników naszej gminy udało się sfinalizować przetargi, uzyskać zgodę na wykonywanie prac i - ruszyliśmy pełną parą do pracy. Wszyscy starają się optymalnie wykorzystać czas, gdy w szkole nie ma dzieci.

Nie chcemy abyście martwili się, że burzą nam szkołę, tak jak to było opisywane w Internecie 🙂 Autor tego posta wykazał się niezwykłą kreatywnością i humorem, ale na szczęście nie miał racji 🙂

Stara część szkoły stanie się w efekcie – nową częścią. Codziennie mam okazję obserwować postępy prac, które wkrótce będziemy Wam prezentować w kolejnej serii zdjęć. Czas zawieszenia zajęć, który wszystkim nam doskwiera, staramy się dobrze wykorzystać, dlatego prace rozbiórkowo-budowlane chcemy jak najszybciej realizować. Oby okoliczności były sprzyjające, a rozbudowa skończyła się zgodnie z planem. Trzymamy kciuki za naszą ekipę budowlaną i ich MEGA maszyny. I ludzie i sprzęt pracują naprawdę bardzo ciężko. Życzymy zdrowia ludziom i bezawaryjności maszynom.

Abyście nie byli zaskoczeni, że coś będzie się działo jeszcze z pozostałą częścią budynku. W pozostałej części zaplanowana jest termomodernizacja. To zadanie również będziemy chcieli rozpocząć i zakończyć jak najszybciej. Wyzwania są ogromne, ale też ogromne jest zaangażowanie ludzi w ich realizację. Wspierajcie nas swoją życzliwością.

Dyrektor Szkoły
Anna Ducin

Dzielimy się z Wami zdjęciami prezentującymi kolejne etapy rozbudowy. Aby coś zbudować – czasami coś trzeba zniszczyć 😉 Galeria będzie aktualizowana - zaglądaj tu częściej 🙂

 

Skip to content