Skip to content

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

28 listopada 2019 roku był wyjątkowym dniem w życiu naszej szkoły. Tego dnia bowiem dzieci z klasy pierwszej zostały pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Snopkowie. Złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów.

Zanim jednak do tego doszło, można było podziwiać występ pierwszoklasistów przygotowany przez panie Walentynę Nowocień i Katarzynę Golan. Dzieci wykazały się licznymi umiejętnościami - recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi; udowodniły, że wiedzą, jak należy zachowywać się w szkole i na drodze. Dzięki temu przekonały króla i królową Kredkolandii (w tych rolach wystąpili czwartoklasiści), że w pełni zasługują na to, by nazywać ich uczniami klasy pierwszej.

Występ był niezwykle wzruszający i piękny, zgromadzona publiczność co chwilę nagradzała małych artystów gromkimi brawami, a szczególnym momentem okazał się polonez we wspaniałym wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły.

Na koniec nie zabrakło, oczywiście, upominków od Samorządu Uczniowskiego oraz prezentów od rodziców i gratulacji od wszystkich.

Nowo pasowanym uczniom życzymy wielu radości, uśmiechu, sukcesów, przyjaciół i miłych chwil w naszej szkole.

Maria Szkutnik

« 1 z 2 »