Skip to content

Szkoła z misją – nowa akcja charytatywna w Snopkowie

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiego projektu ekologiczno – charytatywnego „Zbieram to w szkole”. Projekt ma na celu rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów i gromadzeniu pieniędzy na pomoc podopiecznym misjonarzy – księży sercanów.

Pomoc realizuje się poprzez np. budowę studni głębinowych w pustynnym Czadzie. „Zbieram to w szkole” to program partnerski. Przekazywane przedmioty, surowce mają określoną wartość punktową. Za zgromadzone punkty można odebrać nagrody.

Szczegółowy opis akcji znajduje się na stronie https://www.zbieramtowszkole.pl/

W naszej szkole zbieramy następujące materiały:
- wszelkiego rodzaju monety (także zagraniczne lub nieaktualne);
- płyty CD/DVD (zużyte, nieużywane, niepotrzebne);
- zużyte baterie;
- stare telefony (nieużywane, zepsute);
- srebrny złom (przedmioty zepsute, zdekompletowane lub nieużywane, które możemy przekazać na rzecz akcji).

Miejsce zbiórki znajduje się przy wejściu do stołówki szkolnej.
Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy akcji: pani Barbara Sagan i pani Dorota Wnukowska.

Barbara Sagan

Skip to content