Skip to content

Biegi przełajowe w Dąbrowicy

9 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce drużynowo w biegach przełajowych „Szlakiem Dąbrowicy” organizowanych przez GOKiS w Dąbrowicy.
Do zawodów zgłosiło się 41 uczniów z klas IV-VIII. Zawodnicy klas IV-VI rywalizowali na dystansie 800 metrów, natomiast VII- VIII 1600 metrów. Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg, a na mecie otrzymali pamiątkowe medale. Indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych najlepsze miejsca wywalczyli: klasa IV - Oliwia Kamińska II miejsce, Karol Ciuraj II miejsce, Dominik Olszewski - III miejsce, klasa V - Cezary Jastrzębski - III miejsce, klasa VI - Patrycja Jach - I miejsce, klasa VIII - Marcin Szczepaniak - II miejsce, Karol Czarnecki - III miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!