Skip to content

„Twoja krew, życie innych”

Uwaga rodzice!
Kolejna edycja terenowej akcji poboru krwi w naszej szkole odbędzie się
13.10.2019 r. o godz. 10.00 - 14.00.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Ulotka do pobrania

Konkurs "Twoja krew, życie innych"

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkiego konkursu "Twoja krew, życie innych" organizowanego przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie w związku z jubileuszem 70-lecia istnienia RCKiK.
Celem konkursu jest propagowanie idei Honorowego Krwiodawstwa wśród uczniów i ich rodziców, pogłębianie wiedzy na ten temat i rozwijanie wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, a także rozwijanie twórczości i kreatywności uczniów.
Do konkursu zgłoszone zostały cztery prace:

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 października 2019 r.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia naszym uczniom.

Dorota Wnukowska

Skip to content