Skip to content

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z procedurami przyjęcia uczniów klas I-III i zasadami sprawowania opieki nad dziećmi obowiązującymi w Szkole Podstawowej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie w okresie od 25 maja do 26 czerwca 2020 r.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach I-III - procedury i zasady

Załącznik nr 1. Bezpieczeństwo - oświadczenie rodzica - format pdf

Załącznik nr 1. Bezpieczeństwo - oświadczenie rodzica - format docx

 

 

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie rozpoczęła bardzo ciekawą akcję polegającą na zdalnym działaniu w celu wspierania dzieci i budowania ich pozytywnej samooceny.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z proponowanych działań - nie są one skomplikowane ani czasochłonne, a mogą okazać się naprawdę pomocne. Proszę kliknąć w logo poradni i zapoznać się z zasadami korzystania z pomocy. Linki do informacji znajdą się też w zakładce "Pedagog szkolny" w "Edukacji zdalnej".

Marta Duk

Zdalnie, nadal pozytywnie. Poradnia nr 7 w Lublinie zaprasza!

Szanowni Państwo!

W każdy czwartek w godzinach 8.00 - 13.00 pani Marta Duk, pedagog szkolny, będzie pełnić dyżur telefoniczny.

Wszystkie osoby zainteresowane, pragnące porozmawiać na temat:

- pracy z dzieckiem (zwłaszcza mającym różne trudności w nauce),

- motywowania, zachęcania do nauki,

- problemów wychowawczych itp.

mogą kontaktować się dzwoniąc na numer szkoły - 81 502 28 60.

 

19 lutego 2020 roku reprezentacje dziewcząt i chłopców klas VII-VIII uczestniczyły w Turnieju Koszykówki o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Gminy Jastków. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Jastkowie. Z terenu gminy tylko nasza szkoła, oczywiście obok gospodarzy,  podjęła rękawicę i przyjechała na turniej. Ulegliśmy uczniom z Jastkowa, ale zawodnicy ze Snopkowa walczyli ambitnie do ostatniej minuty gry. Zawody przebiegły w atmosferze i koleżeńskiej atmosferze.

Beata Madej

Dnia 19.02.2020 r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, której tematem była książka "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Uczniowie najpierw opowiedzieli o wrażeniach, jakie wywarła na nich przeczytana lektura. Następnie odbył się quiz sprawdzający znajomość utworu. Nie było łatwo - pytań dwadzieścia, a niektóre z nich bardzo podchwytliwe. Jednak uczniowie zdali egzamin wzorowo potwierdzając, że dosyć dokładnie przeczytali lekturę.

Kolejnym krokiem była praca na temat "Ja i moi przyjaciele". Uczniowie pisali cechy, jakimi powinni się charakteryzować przyjaciele. Wspominali nie tylko o osobach, ale i o zwierzętach, które bardzo lubią i z którymi się z przyjaźnią. Prace uczniów zostały powieszone w bibliotece. Dziękujemy pani Wnukowskiej za wspaniałą lekcję, która zostanie zapamiętana na długo.

Edyta Filipiak

Skip to content