Skip to content

1 lipca poznaliśmy wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Jak co roku - niezależnie od rodzaju egzaminu i okoliczności towarzyszących nauce - nasi uczniowie osiągnęli świetne wyniki. Poniżej przedstawiamy tabele zbiorcze.

22 czerwca - po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią - powrócił Dzień Talentów. Na scenie zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Były tańce, śpiew, gra na instrumentach, gimnastyka artystyczna, karate i samoobrona, jazda fingerboardem, kawały opowiadane przez chłopców, żonglerka w wykonaniu pani Madej. Można było podziwiać uczniowskie prace plastyczne oraz haftowane obrazy wykonane przez panią Ciołek - która opowiedziała i pokazała, jak takie dzieła powstają. Na koniec, jak zwykle, musiały być tańce - belgijka, kaczuszki, czekolada, jechaliśmy też pociągiem.

Uczniowie w szkole w Snopkowie są nie tylko utalentowani i odważni, ale potrafią doceniać zdolności innych i świetnie się razem bawić. To był udany dzień. Oby za rok nic nam nie przeszkodziło w zorganizowaniu kolejnego Dnia Talentów. Mam już nowy kabelek - ci, co byli, wiedzą, o co chodzi!

Maria Szkutnik

Szkolne Koło Wolontariatu przekazało żywność kupioną dla zwierząt z lubelskiego schroniska.

Maria Szkutnik

29 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie odbyła się gala wręczenia stypendiów Wójta Gminy Jastków za wysokie wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne.
Z dumą przedstawiamy stypendystów z naszej szkoły:

Paulina Zygan - średnia ocen 5,61
Lena Synderkiewicz - średnia ocen 5,5
Gustaw Resiak - średnia ocen 5,5

Stypendystom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i udanego wypoczynku podczas wakacji.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbyło się 24 czerwca 2022 r. Dzień wcześniej uczniowie uczestniczyli we Mszy świętej.
Uroczystą akademię przygotowali uczniowie najstarszych klas 8a i 8b pod kierunkiem pań Marii Szkutnik i Jolanty Czubackiej. W swoim wystąpieniu powspominali - pokazali nam prezentację zdjęć z ważnymi dla nich wydarzeniami. W humorystyczny sposób pokazali swoje szkolne losy oraz "Jak powstaje uczeń", ile czynników ma na to wpływ 🙂
Drodzy Absolwenci mamy nadzieję, że będziecie pamiętali o naszej małej, rodzinnej szkole w Snopkowie, a chwile tu spędzone i zdobyte doświadczenia będą dobrą podstawą do pokonywania nowych szlaków.
Po przekazaniu sztandaru szkoły siódmoklasistom i uroczystym ślubowaniu absolwentów wręczono nagrody dla najlepszych uczniów w nauce i zachowaniu, nagrodę PRIMUS INTER PARES oraz statuetkę „Skoczka”.

Kolejny rok za nami, a my bogatsi w wiedzę i doświadczenia udajemy się na wakacje. Pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i bliskich podczas beztroskiego spędzania wolnego czasu. Czas na odpoczynek.

Po długiej przerwie reaktywowaliśmy szkolną gazetkę pod tytułem "Kraszewiak". Za pracę nad jej stworzeniem odpowiadają uczniowie klas VI, VII oraz VIII b.

Zapraszamy do lektury!

KRASZEWIAK

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to dFlip 3D Flipbook Wordpress Help documentation.

Zbliżają się wakacje dlatego zwracamy uwagę na bezpieczne korzystanie przez dzieci i młodzież szkolną z czasu wolnego. Dbajcie o siebie i innych.

Poradniki i pomocne informacje można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki – https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-wypoczynek-poradnik-men-dla-rodzicow-i-opiekunow-2

Dzieci z oddziału przedszkolnego 3-4- latki w tym roku szkolny wzięły udział w projekcje „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. To jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś.
Program umożliwił utrwalenie oraz przyswojenie nowych wiadomości z zakresu ochrony środowiska, zdrowego żywienia, szacunku do otaczającej nas przyrody oraz podstaw recyklingu. Zostały przeprowadzone zajęcia o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

Po przeprowadzeniu programu nasza szkoła nabyła prawo do posługiwania się Certyfikatem „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

Gratulujemy!!!

Justyna Skwarek

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 0 – III oraz młodzież z klas IV – VIII ze szkół objętych działaniem Poradni PP Nr 7 w Lublinie na bezpłatne, ogólnorozwojowe zajęcia grupowe w terminie 04.07.2022 r. - 08.07.2022 r. w godzinach 9.00 – 12.00. W programie przewidziane gry i zabawy, zajęcia artystyczne, relaksacyjne, ćwiczenia koncentracji i uwagi.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i odesłanie do dnia 28.06.2022 r. karty zgłoszeniowej (w załączniku) na adres mailowy Poradni- ppp7wlublinie@powiat.lublin.pl  lub zgłoszenie telefoniczne pod nr 81 5328078.
Ilość miejsc ograniczona.

Karta zgłoszeniowa Wakacje z Poradnią Ruch-Relacje-Radość

Pracownicy
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7

w Lublinie

Skip to content