Skip to content

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele

Informuję, że jest możliwość pobrania programu antywirusowego Kaspersky Internet Security dla każdego ucznia i nauczyciela, za darmo do końca roku szkolnego, w celu ochrony komputera i bezpiecznego korzystania z Internetu.

Szczegóły w jaki sposób uzyskać bezpłatne licencje poniżej:

Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych
Szanowni Państwo,

W związku z pandemią wirusa wywołującego COVID-19, której efektem jest m.in. rozpoczęcie nauczania online, w ostatnim czasie na całym świecie odnotowano lawinowy wzrost liczby niedoświadczonych i nieświadomych zagrożeń związanych z cyberbezpieczeństwem użytkowników komputerów podłączonych do sieci Internet.
W zaistniałej sytuacji uczniowie muszą uczestniczyć w lekcjach online, co pociąga za sobą konieczność korzystania z różnych narzędzi wskazywanych przez nauczycieli. Instalowanie nowego oprogramowania i intensywne użytkowanie Internetu, łącznie z komunikatorami i czatami wideo, wiąże się ze zwiększonym ryzykiem cyberzagrożeń.
Niestety przestępcy nie próżnują i próbują wykorzystać sytuację związaną z pandemią, by infekować kolejnych użytkowników. 
Aby wspomóc uczniów oraz nauczycieli z polskich szkół w tej trudnej sytuacji, firma Kaspersky Lab Polska, której jestem partnerem, oferuje im możliwość korzystania z bezpłatnej niekomercyjnej licencji na produkt Kaspersky Internet Security do końca roku szkolnego. Jeżeli w związku z pandemią dojdzie do przedłużenia roku szkolnego, uczniowie i nauczyciele otrzymają dodatkowe wsparcie. Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: https://www.kaspersky.pl/internet-security
Akcja firmy Kaspersky Lab Polska jest przeznaczona dla wszystkich uczniów i nauczycieli z polskich szkół. Placówki edukacyjne zainteresowane udostępnieniem swoim uczniom bezpłatnych niekomercyjnych licencji na ochronę przed cyberzagrożeniami mogą kontaktować się bezpośrednio z firmą pod adresem edukacja@kaspersky.pl lub telefonicznie - mobile: +48509115116, +48177788189 lub przez stronę www.itsolutions24.pl

Więcej o akcji promocyjnej także na stronie: https://www.kaspersky.pl/szkola
W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Paweł Prokop

Zachęcam do pobrania, z korzyścią dla wszystkich: Rodziców, Uczniów i Nauczycieli.

Pozdrawiam,
Grażyna Kawecka

KONKURS PLASTYCZNY ONLINE
"#Zostańwdomu - masz tę moc!"

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym online organizowanym przez GOKiS w Jastkowie. Wszystkie działania w ramach konkursu odbywają się przez internet. Przewidziane słodkie nagrody! 🙂
Więcej szczegółów na plakacie i w regulaminie, dostępnych na stronie organizatora.

KARTA ZGŁOSZENIA

Szanowni Państwo i Uczniowie,

Od 30.03.2020 (poniedziałek) rozpoczęła się transmisja w TVP lekcji z różnych przedmiotów:

 • dla klas młodszych I-III
 • dla klas starszych IV-VIII .

Podany jest tygodniowy rozkład zajęć w godzinach przedpołudniowych oraz powtórzenie tych samych lekcji w godzinach popołudniowych.

Zachęcamy do oglądania SZKOŁY Z TVP

Pozdrawiam
Grażyna Kawecka, Aneta Ciołek

Szanowni Państwo!

W każdy czwartek w godzinach 8.00 - 13.00 pani Marta Duk, pedagog szkolny, będzie pełnić dyżur telefoniczny.

Wszystkie osoby zainteresowane, pragnące porozmawiać na temat:

- pracy z dzieckiem (zwłaszcza mającym różne trudności w nauce),

- motywowania, zachęcania do nauki,

- problemów wychowawczych itp.

mogą kontaktować się dzwoniąc na numer szkoły - 81 502 28 60.

 

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców aktywnie wspiera szkołę w organizacji zdalnej edukacji i oferuje pomoc w tym zakresie, np. dostarczania wydruków dla uczniów, którzy nie mają dostępu do internetu.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Okoniem - Przewodniczącym Rady Rodziców pod nr tel. 502683475.

Przypominamy również telefony do szkoły:
Sekretariat:  81 5022860
Dyrektor Szkoły: 608 006 124

Szanowni Państwo!

W związku ze stanem epidemii wprowadzonym 20 marca 2020 r. w Polsce, zawieszenie zajęć w szkole zostaje wydłużone do 10 kwietnia 2020 r.

W związku z powyższym oraz zgodnie z:

 • Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
 • Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 od 25 marca 2020 r. podstawa programowa będzie realizowana
w formie zdalnego nauczania.

Informacje o zadaniach dla uczniów będą zamieszczane w E-DZIENNIKU oraz na stronie szkoły w zakładce EDUKACJA ZDALNA.

Dla uczniów, którzy nie mają dostępu do Internetu będą przygotowane wydruki materiałów (karty pracy, zadania, itp.) do odbioru w szkole we wtorki i piątki w godzinach 10.00 – 14.00 przy głównym wejściu. Pierwsze wydruki pojawią się w piątek 27 marca br.

Każdy nauczyciel jest do dyspozycji uczniów i ich rodziców w godzinach zgodnych z tygodniowym planem lekcji – w tym czasie można konsultować realizację materiału.

Dyrektor Szkoły
Anna Ducin

KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO

Temat: ,, WOLONTARIAT ‘’

 • dla uczniów w wieku 7-19 lat
 • eliminacje szkolne do konkursu krajowego Świat oczami młodych realizowanego przez BOŚ i Pocztę Polską
 • Twoja praca powinna przedstawiać wolontariat w różnych aspektach tj.: idee jakie za sobą niesie, przykłady działań wolontariackich, a także korzyści zarówno dla beneficjentów jak i samych wolontariuszy.

WYTYCZNE :

*  pracę przygotuj w formacie A4.
*  w orientacji poziomej (szerokość 29,7 cm, wysokość 21 cm).
*  pracę wykonaj ręcznie na papierze, dowolną techniką, która nie będzie przestrzenna, np. farbami, kredkami, ołówkiem itp. PAMIĘTAJ! Nie używaj komputera.
* zatytułuj swoją pracę - możesz wykorzystać 30 znaków (ze spacjami). UWAGA! Nie wpisuj tytułu pracy w obrębie ilustracji. Pracę możesz podpisać na odwrocie.
* Nie dodawaj do pracy takich elementów jak:

 • ramki,
 • napisów,
 • podpisu autora,
 • nominału znaczka,
 • napisu "Polska", napisu "PWPW", znaków towarowych, logotypów,

Prace należy złożyć w bibliotece szkolnej do 30 kwietnia 2020 roku, na zwycięzców czekają nagrody.

Zapraszam do udziału w konkursie i zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wolontariatu i znaczka pocztowego klikając na obrazki:


Wnukowska Dorota