4 maja społeczność naszej szkoły uroczyście uczciła Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji odbył się wyjątkowy apel przygotowany przez uczniów klasy VI pod opieką pani Olgi Majchrzak oraz pani Katarzyny Kraśkiewicz. Podczas uroczystości uczniowie klasy V, pod kierunkiem pani Ilony Szymczyk, zaprezentowali wzruszającą recytację wiersza „Moja piosnka” Cypriana Kamila Norwida, a następnie z radością i zaangażowaniem wykonali pieśń patriotyczną „Witaj, majowa jutrzenko”. Szczególnie podniosłym i pięknym momentem występu był taniec uczennic klasy VI z biało-czerwonymi flagami, który nadał uroczystości wyjątkowy, patriotyczny charakter. Była to cenna lekcja historii, patriotyzmu oraz wspólnego przeżywania ważnych dla naszej Ojczyzny wydarzeń.
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja











